Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgilim Şakaydı...

YazarMesaj
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Sevgilim Şakaydı... Manyak10
Tuttuğu Takım : Sevgilim Şakaydı... Tu192310
Başarı :
Sevgilim Şakaydı... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sevgilim Şakaydı... Right_bar_bleue

Güçlülük :
Sevgilim Şakaydı... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sevgilim Şakaydı... Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Sevgilim Şakaydı... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sevgilim Şakaydı... Right_bar_bleue

Sevgilim Şakaydı... Empty
MesajKonu: Sevgilim Şakaydı...   Sevgilim Şakaydı... Icon_minitimeCuma 8 Ağus. - 23:25:14

Birgün Bir Kiz Merak Nedeni ile Sevgilisine Saka Yapmak.Ister Meraki ise Sevgilisinin Onu Ne kadar cok Sevdigini Bilmek.Öğrenmek icin Kiz Birgün Sevgilisine Telofon Acar Ve Aralarinda Söyle Bir Konusma Olur :
KIZ: Seni Cok Seviyorum Ama Malesef Sana Veda Etmem Lazim.
SEVGILISI : Peki Eger Seviyorsan Neden Veda Ediyorsun ki??
KIZ: Ailem Beni Iki Güne Kalmaz Baskasina Verecek Ve Ben Birsey Yapamiyorum Aileme Boyun Eğiyorum.
SEVGILISI : Hayir Neden Olamaz Ama Ben Seni Cok Seviyorum Sen Olmasan Ben Yaşayamam.
KIZ: Ama Oldu Bile Hadi Sevgilim Elveda Sana.
SEVGILSI : Ama Dur Ben Seni Cok Seviyorum Yaşayamam Diyorum.
KIZ: Kapatmam Lazim Güle güle.
Telofonu Kapatiktan Sonra Kiz Arkadasina Telofon Acar Ve
Derki : “Sevgilim Beni Hiç Sevmiyor” Ve Olan Bitenleri Anlatir En Son Derki : “ Bana Hiç Kaçalim Bile Demedi
Halbuki Seven Insan Derdi Bunu”
Kiz Arkadasi Ise : “Ne Yapacan Iste Erkek Milleti Aşktan Maşktan Anlar mi Hic“
Aradan Birgün Gecer Kiz Ve Arkadaşı Sokakta Gezer. Kiz Halen Öfkeliydi.
Simdi Ise Aramiyor diye Kiziyordu.
Şaka Yaptigini Söylemek Icin Sevgilisinin Evine Dogru Gidiyorlardi.
O Sirada Nasil Olduguysa Eline Bir Gazete Gecer Bas Sayfada. Bir DeliKanli Kendini Asarak
Intar Etmis Ve Elinde bir Kagit Parcasi Icinde Ise Sadece Su Yaziyordu.:
Ben Seni Cok Seviyorum Sensiz Yasamam Imkansiz Unutma Beni Sevdigim
Bunu Gören Kiz Dahada Cok Öfkelenir. Sinirli Bir Halde:
“Baksana Elalemin Sevgilisi Biraktigi Diye Kendisini Öldürür, Benim Sevgilim
Ise Gel Kacalim Bile Demez. Oraya Bir Gidelim Bu Gazeteyi Basina Calacam“ Der.
Sevgilisinin Evine Yaklasirken Evin Önünde Bir Kalabalik Görür.
Kiz Korkmaya Baslar. Kosarak Eve Girer Ve Sevgilisinin Odasina
Ve O Anda Gözlerine Inanamaz Sevglisi Kendini Asmis Elinde Bir Kagit. Alip Okur
Ve Malesef Icinde Sunlar Yazar: Ben Seni Cok Seviyorum Sensiz Yasamam Imkansiz Unutma Beni Sevdigim…
Bunu Okuyan Kiz Bir Gazete Birde Sevgiline Bakar. Malesef Gazetedeki Sevgilisiydi. Sonra
Kiz Feryat Etmeye Baslar Ama Sevgilim Uyan Sakaydi Bunlar Hepsi Ben Seni Hic Birakmadim. Ama Feryadi Fayda Etmedi Ölmüstü Coktan.
Buna Dayanamayan Kiz Kendini Öldürür Ve kizin Elinde Kagit Bulunur Kagitin Icinde ise Sunlar Yaziyordu:
Sana Bir Saka Yaptim Beni Nekadar Cok Seviyorsun Diye Merak Ediyordum Ama Simdi Biliyorum. Ve Bende Senssiz Yasamam Imkansiz Seni Cok Seviyorum Bu Saka Bizim Sonumuzu Getirdi Herseyden O kadar Cok Pismanim. Sende Beni Unutma Sevdigim..
Simdi Ise Onlarin Mezarlari Yan Yana Kizin Mezar Tasinda :
Ben SENI COK SEVIYORUM Sensiz Yasamam Imkansiz
Unutma Beni Sevdigim. Kazili.YaZan Delikanli
Delikanlinin Mezar Tasinda ise:
Sana Bir Saka Yaptim . Beni NeKadar Cok Seviyorsun diye Merak Ediyordum Ama Simdi Biliyorum Ve Bende Sensiz Yasamam Imkansiz SENI COK SEVIYORUM Bu Saka Bizim Sonumuzu Getirdi Herseyden Okadar Cok Pismanim Sende Beni Unutma Sevdigim Kazili .YaZan Kiz

Alıntı ...
https://karakule.yetkinforum.com

Sevgilim Şakaydı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-