Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seni Her Özlediğimde

YazarMesaj
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Seni Her Özlediğimde Manyak10
Tuttuğu Takım : Seni Her Özlediğimde Tu192310
Başarı :
Seni Her Özlediğimde Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Seni Her Özlediğimde Right_bar_bleue

Güçlülük :
Seni Her Özlediğimde Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Seni Her Özlediğimde Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Seni Her Özlediğimde Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Seni Her Özlediğimde Right_bar_bleue

Seni Her Özlediğimde Empty
MesajKonu: Seni Her Özlediğimde   Seni Her Özlediğimde Icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 14:49:33

Seni her özlediğimde,gelmeni dilediğimde yıldızlardan biri gökteki askısından çıkıp düşerdi boşluğa.Karanlığa boğulurdu her yer.Bu gece yine özledim seni.Yine bir yıldız düştü sonsuza.Yine karanlık...

Yıldızların bu fedakarlığına rağmen hala yoksun.Tüm insanlık nefret ediyor benden.Çünkü tek yaptığım her günün ardından onları karanlığa boğmak.

Gecenin sebebiyim.Seni özlemesem her gün yatağıma yattığımda bu karanlık olmayacak.İnsanlar korkuyor artık.Ya gündüzleride gelmeni dilersem.Ya şu en büyük yıldızları güneşi de kaybederlerse...

Benim için farketmez ama.Güneş olmasa da olur.Benim güneşim sensin.Bedenimi ısıtan aşkın.İhtiyacım yok güneşe.Karanlığı severim.Sen yanımda olursan başka hiçbir şey istemem.Ne güneş ne de başka bir şey.Aşkım vesen bana yeter.Senin yokluğunda aşkın ayakta tutar beni.

Aşkımın büyüklüğü sana olan özlemim her şey yerli yerinde.Bir sen yoksun.Getiğimiz sokaklar her şey seni bekliyor.Dön artık.Eğer güneşi de kaybetmek istemiyorsan dön.Tek isteğim bu...
https://karakule.yetkinforum.com

Seni Her Özlediğimde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Seni Arayamam
» sevdim seni bir kere