Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

****** Neden Büyük?

3 posters
YazarMesaj
uNique
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
uNique

Akrep Mesaj Sayısı : 612
Ruh Hali : Atatürk Neden Büyük? Defaul10
Tuttuğu Takım : Atatürk Neden Büyük? Fb190710
Başarı :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Güçlülük :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Kötü İtibar :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Atatürk Neden Büyük? Empty
MesajKonu: ****** Neden Büyük?   Atatürk Neden Büyük? Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. - 22:45:07

Bugün milenyumun hiç şüphe yoktur ki tek devlet adamı Mustafa Kemal ATATÜRK’tür. Çünkü O, yılın değil asrın lideri
olabilmeyi başarmış tek liderdir.
Bill Clinton

ATATÜRK sağ olsaydı, dünyanın görüntüsü bugünden çok başka olurdu. Keşke sağ olsaydı da, biz o büyük adamın izinden
gidebilseydik.
Winston Churchill

Benim üzüntüm, bu adamla tanışmak hususundaki şiddetli arzumun gerçekleşmesine artık imkan kalmamış olmasıdır.

Franklin D.Roosevelt

Askerlik dehasıyla, insanlık idealini O’nun kadar nefsinde birleştirmiş bir adam tanımıyorum. Şu anda hiçbirinizi değil, büyük istidadı ile Mustafa Kemal’i görmek için neler vermezdim.

General Douglas McArthur

Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider.

Lenin

Mustafa Kemal; bir millet, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.

Adolf Hitler

******, bütün insanlık için gerçek bir onur simgesi.

Unesco

ATATÜRK ' ün askerlik tarafina hayret etmiyorum. Her meslekte deha sahibi insanlar vardir, buna şaşilmaz fakat isvişre medeni kanunu ' nu kabul etmek ve Türkiye 'de yürürlüğe koymak bu adete dehaninda üstünde bir şey. İşte buna Hayranim !

Eduvard Herriot

Kahramanlıklarını Göz Önüne aldığımda , özetle diyebilirim ki , tarifte ülkesi için Mustafa Kemal ATATÜRK ' ten daha büyük işler başarmiş hiç kimse Yoktur..

Eduvard Herriot

Büyük olmak için hiç kimseye dalkavukluk etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın. Memleket için gerçek ülkü ne ise onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes sana karşı çıkacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır, fakat sen buna dayanıklı olacaksın. Önüne sonu gelmeyen engeller çıkacaktır. Kendini büyük değil; küçük, zayıf, kimsesiz ve araçsız kabul edecek, kimseden yardım gelmeyeceğine inanmış olarak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana “Büyüksün” derlerse bunu söyleyenlere güleceksin.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Seninle Yaşıyor Seni Özlüyoruz..Hiç Görmesek Bile..
KeSPıR
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
KeSPıR

Koç Horoz
Doğum tarihi : 08/04/93
Ruh Hali : Atatürk Neden Büyük? Kaygil10
Tuttuğu Takım : Atatürk Neden Büyük? Tu192310
Başarı :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Güçlülük :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

Kötü İtibar :
Atatürk Neden Büyük? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Atatürk Neden Büyük? Right_bar_bleue

İleti : senin beş para etmez kuralların varsa benim inandığım ölümsüz masallarım var!!!

MesajKonu: Geri: ****** Neden Büyük?   Atatürk Neden Büyük? Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. - 23:55:14

dünyada onun ne kadar yüce bi insan olduğunu anlayan ne kadar çok kişi olmasına rağmen kendi ülkemizde bunu anlayamamış insanlar olması ne kadar acınacak bi durum onun gibi bi lider ne şanslıyızki bizim ülkemize gelmiş ama hala bunu dğerini bilmeyenler insanlar var!!!
*Venüs*
Üye
Üye
*Venüs*

Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: ****** Neden Büyük?   Atatürk Neden Büyük? Icon_minitimeCuma 29 Mayıs - 17:53:47

Ata' m ya onun kadar ileri görüşlü,azimli lider bir daha gelmez bu ülkeye yukarıda yazılanlar gibi keşke şu anda olsaydı cidden her şey bambaşka olurdu!Fakat "keşke" demekten başka diyebileceğimiz hiçbir şey yok!""""malesef!!"""

****** Neden Büyük?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-