Karakule Rock & Metal Platformu

Karakule Rock & Metal Platformu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Sevdiğim..

YazarMesaj
KlEoPatrA
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Başak Keçi
Doğum tarihi : 05/09/91
Tuttuğu Takım :
Başarı :
100 / 100100 / 100

Güçlülük :
100 / 100100 / 100

Aktiflik :
100 / 100100 / 100

Kötü İtibar :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Sevdiğim..   Perş. 3 Tem. - 12:49:31

Sevdiğim

Bana en çok acı veren ne biliyor musun? Senden bahsederken sana SEVGİLİM yerine SEVDİĞİM demek...Ben seni öyle çok sevdim ki ben bile şaşırıyorum kendime...
Yine söz verdim kendime..Yine seni unutmaya söz verdim.Biliyorum önceki söz vermelerim gibi unutamayacağım seni...Suç bulma bana ne yapayım olmuyor işte seni unutamıyorum.Ama bu sefer kararlıyım sileceğim seni hayatımdan...
Bana acı versede,kahrolsamda,yaşama isteğimi kaybetsem de unutacağım seni SEVDİĞİM...Aşkımı,sevgimi bir köşeye bırakıp vazgeçeceğim senden.Vazgeçmeliyim işte.Unutmalıyım seni...
Çaresiz kaldım be SEVDİĞİM... Sensiz kaldım...Sen yokken hayat bana daha da acı veriyor.Katlanamıyorum sensizliğe...

Sensizlik diyorum ya hani,çaresizlik diyorum ya!Oysaki hergün yanımdasın.Ama yanımdayken daha da uzaksın bana...Çaresizlik diyorum ya işte bu en acı olanı...Sen varken sensizlik,çare çokken çaresizlik...

Ben seni öyle çok sevdim ki ne mevsimlere anlatabildim,ne dağa,ne taşa,ne de sana...Gerçi benim için her mevsim sonbahar.Her mevsim can yakıcı...
HER GÜN BİRAZ DAHA ÖLÜYORUM SENSİZKEN...
SENİ SEVİYORUM {???}
Kullanıcı profilini gör http://karakule.yetkinforum.com

Sevdiğim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dilan
» En sevdiğiniz paramore şarkısı ?