Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece

YazarMesaj
KlEoPatrA
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
KlEoPatrA

Başak Keçi
Doğum tarihi : 05/09/91
Tuttuğu Takım : Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Gs190510
Başarı :
Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Right_bar_bleue

Güçlülük :
Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Right_bar_bleue

Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Empty
MesajKonu: Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece   Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece Icon_minitimePerş. 3 Tem. - 13:05:25

her gunki sıradanlıkla cıktı yola.işine gidiyordu,emek verip karşılığını almaya.hay aksi!servisi kaçırmıştı.koşar adımlarla durağa doğru ilerledi.telefonu çaldı,durdu 'EFENDim',ses yok.hergün gelen o sessiz telfon yine aynı saate göstermişti gizemini...şaşkındı;ilk seferindeki gibi ama birazda sıradanlaşmıştı,her sabah yudumladığı cayı gibi.Hay aksi!otobüste gitti.yağmur tüm hırçınlığını sergiliyordu.geriye döndü ,ilerledi birkaç adım.evine dönecek,iş yerini arayıp mazeretini belirtecekti.birden aklına sahile inmek geldi.cok severdi yagmurda denizin o coşkun halini seyretmeyi.oturdu banka,o hayran oldugu mavinin tam karsısına.bir hayal geldi gözlerinin önüne....'RÜYA'...bugün onun doğum günüydü.belkide bile bile gecikmişti işe..bile bile ertelemişti o günü.çok güzeldi;sanki deniz en güzel mavisini vermişti onun gözlerine.kömür karası upuzun ipek sacları...Kiraz dudakları,gilden rengini öalmıs yanakları.Sevmişti;ölümüne...yaklaşık 4 yıl önceydi.cokı mutlulardı ve mükemmeldi hersey.kıyamazdı o deniz mavisi gözleri olan kıza.incitirse kat kat fazla yanardı canı...hep dogacak cocuklarını hayal ederlerdi.en az üç çocuk isterdi her ikiside.uzun süren beraberliklerini evliliğe tasıma kararı almıslardı.düğün günü gelmiş catmıştı.sabah 5 'te actı gözlerini;ilk işi RÜYA'yı aramak oldu.kapalıydı telefonu , telesekreter cıktı ,mesajını bıraktı 'ASkıM BEN KALKTIM SİZE GELİYORUM'....Bİr taksiye atladı ve soluğu RüYa 'nın evinde aldı.kapıyı annesi actı,aglıyordu.hem şaşkın,hem korkak,hem de merak dolu bir ifadeyle sordu ne olduğunu.yoksa sevdiğine birşey mi olmustu.....annesi toparları kendini 'oglum bu iş olmayacak.bizim kız vazgeçmiş.dün gece yurt dışına teyzesinin yanına gitti.kusura bakma!.'tek kelime edemedi , hayatının en ağır tokadını yemişti.her zaman bulustukları o sahil kenarına gitti.dalgalara bakıp isyan etti.bu kadar mıydı sevgisi,bu kadar basit miydi?!madem sevmiyodu neden bunca yıl kandırmıştı onu.oynamıştı hisleriyle hayalleriyle...agdı,agzına almadığı küfürleri etti hıckıra hıçkıra,bağırdı cağırdı,lanetler okudu adına....döndü ana kuycağına,koydu basını dizine ,dinmişti gözyaşları.kin almıstı acısının yerini.'anne bıraktı beni,terk edip gitti'...
aradan birkac ay gecti.içindeki kin gün gectikce sarıyordu yüreğini.birgün işten geldi ve annesine mahlledeki o yetim kızla evlenmek istediğini söyledi.... intikam alacaktı aklı sıra.mutlaka duyacaktı evlendiğini,yanacaktı yüreği onun yandığı gibi.
2yasıda bir bebeği var simdi..aşık olmasada saygı duyduğu bir eşi.kalkktı birden baktan.o hayalini kurduğu güzel kız bir seytana benzemişti...tam sahilden ayrılacakken;ufak cocuk bir mektup uzattı.bu ne ? kimsin ? demeseine fırsat vermeden kosarak uzaklastı cocuk..oturdu tekrar banka....okumaya absladı o gizemli satırları....
'eyy ebedi ve tek sevdiğim adam!!
biliyorum bunu sana acıklamak için cok gec artık ama mektubun sonunda aslında tam zamanı oldugunu nlayacaksın.hatırlarsın sağlık sorunlarım yüzünden sık sık doktora giderdim ve düğünümüzden 1 hafta öncede rahim kanseri oldugumu öğrendim 1 hafta içinde gitmediğim doktor kalmadı.hep aynı hain sonuc 'üzgünüz hastalık cok ilerlemiş...'son güne kadar düşündüm.sana bunu nasıl yapardım ki.kac ay ömrü kaldığı bile belirsiz olan bana ,nasıl bağlayabilirdim ki o hayat dolu seni...%10 iyileşme ihtimali bile olmayan ben nasıl yapardım bunu sana.üstelik iyileşsem bile sana bebek veremeyecektim ,senin cocuklarına anne olamayacaktım.bu yüzden kactım senden..AFFET...bugün doğum günüm ;unutmadın ve hep bulustuğumuz yerdesin şimdi.ama belkide nefretini kusmak için burdasın ,bense senin kokundan bir parcada olsa duyabilmek için...aklıma gelmişken bu sabah yine her zamanki saatte aradım seni.sanırım gec kalmısım.bebeginin o hergün duyduğum gülüşünü duyamadım iyi bak ona ve esine.ben seni son birkez gördüm.seninde beni görmeni cok isterdim inan ama kanser tüketti beni.. o ipek saclrım yok artık..gözlerim mavisini yitirdi...kac yıldır yiyor beni;ne öldürdü ne güldürdü.sen dalgaları izlerken ben bu satırları yazıyorum sana....bosuna bakma etrafına.sen okurken ben izlediğin o dalgaların koynunda olacagım...seni sevdiğimi sakın unutma emi..ve senden son dileğim; bir kızın olursa adını 'RÜYA' koy..en azından adım yasasın seninle..dilerim hep mutlukaL eBeDi seVDiğiMm....
https://karakule.yetkinforum.com

Ben Senin Gördüğn Güzel Bir Rüyadım Sadece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Senin karnen...
» Senin Gibi