Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Turkcellin En İyi Müşterisi

4 posters
YazarMesaj
uNique
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
uNique

Akrep Mesaj Sayısı : 612
Ruh Hali : Turkcellin En İyi Müşterisi Defaul10
Tuttuğu Takım : Turkcellin En İyi Müşterisi Fb190710
Başarı :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Güçlülük :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Aktiflik :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Kötü İtibar :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Turkcellin En İyi Müşterisi Empty
MesajKonu: Turkcellin En İyi Müşterisi   Turkcellin En İyi Müşterisi Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. - 14:27:45

İşte TUrkcell in en iyi müşterisi! tam 72000 kontörü var.

--------------------------------------------------------------------------------

İnegöl’ de ikamet eden işçi emeklisi Recep Çıttır isimli vatandaş 2001 yılında ev telefonunu bin 500 YTL fatura gelmesinin ardından ev telefonunu iptal ederek cep telefonuna 4 bin 500 YTL’lik kontör yükledi. Telefonuna 72 bin kontör yüklettikten sonra 6 yıl boyunca ancak 32 bin kontör harcayabilen Çıtır, Turkcell tarafından Türkiye’nin en iyi müşterisi kabul edildi.
Yaşadıkları ile ilgili açıklama yapan Recep Çıttır, şunları söyledi. 2001 yılında ev telefonumuzu kaçak yoldan kullanan bir şahıs bin 500 YTL fatura gelmesine neden olmuştu. Bende bu olay üzerine kızdım ve ev telefonunu iptal ettirdim. Ardından Turkcell bayiine giderek 4 bin 500 YTL değerinde kontör almak istediğimi söyledim. Yetkili önce yüzüme şaşkınlıkla baktı. Benden şüphelendi. Benim aklımı kaçırdığımı sandı. ende parasıyla değimli diyerek isteğimi yerine getirmesini tekrarladım. Daha sonra bana ödediğim 4 bin 500 YTL’ye karşılık 72 bin kontör yüklendi. 6 yıldır kullandığım kontörlerin ancak 32 bin adetini harcayabildim ve şuan 40bin 94 kontörüm hala mevcut. Aldığım yüklü miktar kontörün ardından Turkcell her ay 500 kontör hediye göndermeye başladı. yrıca yol hizmeti ve tatil imkanları gibi fırsatlar sundu.”dedi.

Turkcellin En İyi Müşterisi Fatura_kizma
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Turkcellin En İyi Müşterisi Manyak10
Tuttuğu Takım : Turkcellin En İyi Müşterisi Tu192310
Başarı :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Güçlülük :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Turkcellin En İyi Müşterisi   Turkcellin En İyi Müşterisi Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. - 14:31:03

Phaha xD hayır niyetine bizede dağıtsa adam yha ama bi yöndede haklı o kadar çok kaçak kullanım arttıki ben benim internetten bile çaldıklarını düşünmeye başlıyorum xD
https://karakule.yetkinforum.com
KeSPıR
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
KeSPıR

Koç Horoz
Doğum tarihi : 08/04/93
Ruh Hali : Turkcellin En İyi Müşterisi Kaygil10
Tuttuğu Takım : Turkcellin En İyi Müşterisi Tu192310
Başarı :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Güçlülük :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Aktiflik :
Turkcellin En İyi Müşterisi Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Turkcellin En İyi Müşterisi Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

İleti : senin beş para etmez kuralların varsa benim inandığım ölümsüz masallarım var!!!

MesajKonu: Geri: Turkcellin En İyi Müşterisi   Turkcellin En İyi Müşterisi Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. - 14:35:56

vayy bee adama bak çok geliosa biraz bana kontür atabilir kıskıs
KlEoPatrA
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
KlEoPatrA

Başak Keçi
Doğum tarihi : 05/09/91
Tuttuğu Takım : Turkcellin En İyi Müşterisi Gs190510
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: Turkcellin En İyi Müşterisi   Turkcellin En İyi Müşterisi Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. - 15:52:16

Bende istiyorum yha. 500 bile yeter bana. =( Yeter ki versin. xD
https://karakule.yetkinforum.com

Turkcellin En İyi Müşterisi
1 sayfadaki 1 sayfası