Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Linkin Park Sözleri xD

YazarMesaj
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Linkin Park Sözleri xD Manyak10
Tuttuğu Takım : Linkin Park Sözleri xD Tu192310
Başarı :
Linkin Park Sözleri xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Linkin Park Sözleri xD Right_bar_bleue

Güçlülük :
Linkin Park Sözleri xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Linkin Park Sözleri xD Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Linkin Park Sözleri xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Linkin Park Sözleri xD Right_bar_bleue

Linkin Park Sözleri xD Empty
MesajKonu: Linkin Park Sözleri xD   Linkin Park Sözleri xD Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 15:42:30

Grubu kurduğumuz sırada yeni hiçbir sound yoktu ve aynı şeyleri dinlemekten bıkmıştık.Bizde beklemekten sıkıldık ve bu yeni şeyi kendimiz yapmaya karar verdik.(Mike)

Baya temiz adamlarız,ne ayyaşız nede uyuşturucu kullanıyoruz(Chester)

Ben bir rapci değilim, o yüzden bir grupta rap yaparken batırabilirim.Mike aslında bir şarkıcı değil ; ama işin ilginci gerçekten çok iyi bir sese sahip.
(Chester)

Hiç de fotojenik değiliz bence!(Brad)

Biz bedava müzikten yanayız,gidin ve istediğiniz kadar download edin!
(Mike)

Seyirciler şarkılara eşlik ettiğinde ereksiyon yaşıyorum.
(Chester)

Yolu açın çocuklar.Avril Lavigne için yolu açın!
O,büyük bir yıldız,biz ise küçük bi rock grubuyuz!!!
(Chester)

Fazlasıyla boy band gibi duruyoruz.Bunun sebebide benim çarpıcı görüntümden kaynaklanıyor.
(Chester)

Gitarlar Metallica'ya,beat'ler Motown'a benzedi ve biraz Stones-vari bir hava var.ama içinde rap de,Clash stili vokal de var.Eğer bunlar insanların bize rap-raock dememesi için yeterli değilse daha başka ne yapacaığımı bilmiyorum.Mike("Minutes To Midnight" için çalıştıkları bir şarkı hakkında)

Rock starların sarhoş olması,sürekli partilerde olması ve bunun gibi tüm şeyleri düşündüğünüzde son yıllardaki bütün büyük grupların alkol ya da uyuşturucu yüzünden mahvolduğunu görüyoruz.Müzik endüstrisinin problemli gruplara karşı daha sorumlu olacağı konuşuluyor; ama gerçekte onlar sizin bu modası geçmiş rock star nasıl olmalı fikrine göre yaşamanızı istiyor.
(Brad)

Evimin duvarları o kadar ince ki komşularım evde birlerinin öldüğünü zanneder.sanırım ' One Step Closer'daki 'Shut Up when i'm talking to you' bölümünü komşularımın 'Shut up!I'm tryin to sleep' diye bağırmalarından esinlenerek yazdım.
(Mike)

Kimi yerim bilmiyorum ama Brad'i en son yerim.Çünkü o herif tamamen kemikten ibaret!
Phoenix('Bir çöle düşseniz hangi LP elemanını hayatta kalmak için yersiniz' sorusunun yanıtı)

Grubun ilk döneminde öğrendik ki müzikte züppe olamazsınız.
(Mike)

Ne yazık ki Linkin Park'a adını veren Lincoln Park'ın ismi Christine Emerson Reed Park olarak değiştirilmiş.Bu yüzden biz de ciddi ciddi sadece tutarlı olabilmek için ismimizi Christine Emerson Reed Park olarak değiştirmeyi ve Linkin Park'ı da ikinci albüm ismi yapmayı düşünüyoruz.
(Brad)

Geçmişte için olduğumuz sound'ların çoğundan uzaklaştık;ama müziği duyduğunuzda ' bu Linkin Park' diyeceğinize şüphe yok.Her zaman müziği yazıyoruz dedik ve böylece kanatlarımızı istediğimiz kadar açabilir,yeni şeyler deneyebilir ve herhangi bir yere gidebilirizbence yeni albümle bunu kanıtlayacağız.Chester("Minutes To Midnight' hakkında)
https://karakule.yetkinforum.com

Linkin Park Sözleri xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linkin Park - In The End
» Lq[Linkin Park]
» Linkin Park
» Linkin Park
» Linkin Park resimleri