Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap)

YazarMesaj
yabani_melek
Yeni Üye
Yeni Üye
yabani_melek

Ruh Hali : Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Deli10
Tuttuğu Takım : Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Gs190510
Başarı :
Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Right_bar_bleue

Güçlülük :
Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :

Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Empty
MesajKonu: Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap)   Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap) Icon_minitimeÇarş. 5 Ağus. - 10:01:08

"Vur" diye mırıldandım,kağıtlar parmağımı kestiğinde; zararı görebilmek için elimi geri çektim.Bir kaç damla kan,küçük kesikten dısarı doğru sızıyordu.Ondan sonraki hersey cok ani olmustu.Edward kendini bana dogru atmıstı,beni masaya geri fırlattı.Piyanonun yanına dogru yuvarlandım,düsmemi durdurmak icin icgüdüsel olarak kollarımı geriye dogru attım,camın keskin parcalarına...Dirsegimden Ve bileklerimden gelen acının ne kadar yakıcı oldugunu hissettim.Kafam karısmıs bir sekilde,kolumdan asagı dogru akan parlak kırmızı kanı-aniden dönüp bakan altı tane kana susamış vampirle beraber-telasla izledim."
Edward ve Cullen Ailesi'nin diger üyeleri Bella'nin dogum günü icin bir parti verirler,fakat Bella ısrarlar karsı cıkar.Çünkü ortada büyük bir sorun vardır.Edward sonsuza dek genc kalacaktır, peki ya Bella? Kabuslar,sırlar,imkansızlıklar,secimler ve kararlar...Bella ve Edward'ı yine zorlu bir mücadele bekliyor. Alacakaranlık'ın kahramanlarının ask ve heyecan dolu macerası Yeni Ay'da hız kesmeden devam ediyor.

Yeni Ay(alacakaranlık serisi 2.kitap)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi Serisi