Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance

YazarMesaj
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Manyak10
Tuttuğu Takım : Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Tu192310
Başarı :
Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Right_bar_bleue

Güçlülük :
Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Right_bar_bleue

Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Empty
MesajKonu: Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance   Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance Icon_minitimePerş. 3 Eyl. - 14:37:19

Tennessee çıkışlı Amerikan alternatif punk rock grubu Paramore'un, Rob Cavallo tarafından kaydedilen yeni albümün ilk single çalışması olan "Ignorance" için çektiği klip müzik kanallarında dönmeye başladı.Hayley Williams'ın şarkı için düşüncesi ise şu : " Bu şarkı bizim için tam bir dönüm noktası!"...

"Doğruyu söylemek gerekirse büyümek ve olgunlaşmak sanıldığı kadar kolay değil. Her gün aynı amaç uğruna çalışmak zorunda olan 5 genç müzisyeniz. Albümü hazırlarken çoğu zaman kendimizi yalnız, savunmasız ve öfkeli hissettik. Bazen karşındaki insanla yüzleşmek zorlaşıyor. Grup içinde de böyle. Bu şarkı, her şeyi tek bir kişinin bakış açısıyla anlatıyor, yani benim bakış açımla. Grupta benden başka bu şekilde içindekileri dökebilen birinin olmayışı adil değilmiş gibi görünebilir. Yine de rahatlamak açısından bunun bana çok yardımı dokundu. İnsanları kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu anlatmaya çalıştım. Biliyorum ki grup arkadaşlarım da aynı dönemde benzer duyguları hissettiler. Son dönemde yaşadıklarımız bizi olgunlaştırdı. Bu yüzden de bu albüm öncekine hiç benzemiyor."

https://karakule.yetkinforum.com

Paramore'dan Yeni Klip : Ignorance
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-