Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

evliliğin evrimi...

+2
~Ruh
rocKeR_ygmRr
6 posters
YazarMesaj
rocKeR_ygmRr
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
rocKeR_ygmRr

Yengeç Horoz
Doğum tarihi : 16/07/93
Ruh Hali : evliliğin evrimi... Keyifs10
Başarı :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue5 / 1005 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Güçlülük :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue10 / 10010 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Aktiflik :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue5 / 1005 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Kötü İtibar :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

İleti : yalnız değilim...yürüyorum dostlarımla...adları umutsuz hayaller ve adi gerçekler!!!

evliliğin evrimi... Empty
MesajKonu: evliliğin evrimi...   evliliğin evrimi... Icon_minitimePtsi 28 Tem. - 21:54:21

1. yıl:

Koca şöyle der:

"Oooo sevgilim, böyle kesik kesik öksürmen beni endişelendiriyor. Bilmiyor musun artık her yerden her türlü mikrobu kapabiliyoruz.. İşimizi şansa bırakamayız Şimdi doğruca hastaneye gidiyoruz. Seni bir görmelerini istiyorum. Sanırım birkaç gün orda dinlenmen gerekecek. Biliyorum hastane yemekleri kötü ,o yüzden sana sevdiğin ev yemeklerinden getiricem. Başhemşireyle bu konuyu ayarlamıştım bile.

2. yıl:

"Bak tatlım, bu öksürükler iyiye işaret diil. Aile doktorumuzu aradım bugün bir ara uğrayıp sana bir bakıcak. Şimdi neden gidip yatmıyorsun? Senin dinlenmen lazım."

3. yıl:

"Hayatım bırak şimdi yemek yapmayı da git yat. Ben sana yiyecek bir şeyler hazırlarım. Hey evde hazır çorba var mı?"

4. yıl:

"Bu hasta halinle kendini yormanı istemiyorum. Bulaşıkları bitirip çocukları da yıkayıp yatırdıktan sonra lütfen sen de yat dinlen..."

5. yıl:

"Madem hastasın niye bir aspirin almıyorsun?"

6. yıl:

"Orda köpek gibi hırlaycağına git banyoda gargara yap, bişey yap boğazını temizle..!"

7.yıl:

"Allah askına bu öksürükler ne zaman biticek? Etrafa saçtığın mikrop da cabası. Beni de mi hasta etmeye çalışıyorsun sen..!!!"
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : evliliğin evrimi... Manyak10
Tuttuğu Takım : evliliğin evrimi... Tu192310
Başarı :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Güçlülük :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: evliliğin evrimi...   evliliğin evrimi... Icon_minitimePaz 3 Ağus. - 1:05:41

phaha süpermiş xDtşkler xD
https://karakule.yetkinforum.com
éMo G!rL
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
éMo G!rL

Terazi Horoz
Doğum tarihi : 06/10/93
Ruh Hali : evliliğin evrimi... Dagini10
Tuttuğu Takım : evliliğin evrimi... Gs190510
Başarı :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue25 / 10025 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Güçlülük :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue30 / 10030 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Aktiflik :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue20 / 10020 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: evliliğin evrimi...   evliliğin evrimi... Icon_minitimePerş. 14 Ağus. - 20:01:48

paylaşım için teşekkürler gerçekten süper xD
mysth-_-love
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mysth-_-love

Koç Horoz
Doğum tarihi : 04/04/93
Ruh Hali : evliliğin evrimi... Sarhos10
Tuttuğu Takım : evliliğin evrimi... Fb190710
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: evliliğin evrimi...   evliliğin evrimi... Icon_minitimePaz 24 Ağus. - 0:46:39

kadın delirdi artıq kıskıs
Nemesis
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Nemesis

Koç Horoz
Doğum tarihi : 31/03/93
Ruh Hali : evliliğin evrimi... Keyifs10
Tuttuğu Takım : evliliğin evrimi... Gs190510
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: evliliğin evrimi...   evliliğin evrimi... Icon_minitimePtsi 25 Ağus. - 1:42:28

nihahahah süpper saol canm...xD
quieT_giRL
Prenses Moderatör
Prenses Moderatör
quieT_giRL

Ruh Hali : evliliğin evrimi... Ssstt10
Tuttuğu Takım : evliliğin evrimi... Besikt10
Başarı :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue60 / 10060 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Güçlülük :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Aktiflik :
evliliğin evrimi... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100evliliğin evrimi... Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

İleti : Son ßir Gece daha ÇirkiN oLaLım..AynaLara DeğiL ßirßirimize ßakaLım..xD

MesajKonu: Geri: evliliğin evrimi...   evliliğin evrimi... Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. - 15:51:07

saoL..süpeRmi$..

evliliğin evrimi...
1 sayfadaki 1 sayfası