Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Carl Panzram

2 posters
YazarMesaj
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Carl Panzram Manyak10
Tuttuğu Takım : Carl Panzram Tu192310
Başarı :
Carl Panzram Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Carl Panzram Right_bar_bleue

Güçlülük :

Aktiflik :

Kötü İtibar :
Carl Panzram Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Carl Panzram Right_bar_bleue

Carl Panzram Empty
MesajKonu: Carl Panzram   Carl Panzram Icon_minitimePerş. 3 Tem. - 14:05:55

Carl Panzram Panzram_C

"Keske tüm insanligin tek bir boynu olsaydi ve o da benim elimde olsaydi"
“Bütün bunlarin hiçbiri için en ufak bir pismanlik ve üzüntü duymuyorum”
“Biraz düsünmek için bir kenara oturmustum. Orada otururken 11 ya da 12 yasinda bir çocuk geldi. Bir seyler ariyordu. Buldu da. Onu birkaç yüz metre uzaklikta bir tas ocagina götürdüm. Onu orada biraktim, ama önce tecavüz ettim, sonra da öldürdüm. Onu biraktigim sirada beyni kulaklarindan çikiyordu ve asla bundan daha ölü olamazdi.”

1920’lerin sonlarindaki son hapis cezasi sirasinda, isledigi 21 cinayeti, sayisiz agir suçu ve binden fazla fiili Livatayi itiraf etmistir.
Ilk cezasini sarhosluk ve asayisi bozmasi sebebiyle 8 yasindayken aldi. 11 yasindayken bir dizi hirsizlik nedeniyle Islahevine konuldu. Burada geçirdigi süre içinde binalardan birini yakarak, Yüzbin dolarlik bir hasara sebebiyet verdi. 1904 yilinda 13 yasindayken suç islemek hakkinda genis bilgi birikimine sahip olarak buradan çikti.
Annesinin gözetimi altinda kalmasi sartiyla saliverilmisti. Ancak o bu duruma uzun süre katlanamadi ve evden kaçti. Bir trenin vagonunda dört iri yari serserinin toplu tecavüzüne ugradi. Bu olay ona yeni bir sey ögretmisti. Güç ve kudret her seyi dogru kilar.
16 yasindayken Orduya katildi. Ancak askeri disiplin ona göre degildi. Askeri Mahkemeye verildi ve 3 yila mahkum oldu.
Serbest birakilmasindan sonra son derece vahsi ve çarpici Suç Kariyerine baslangiç yapti. Dünya turuna çikti. Avrupa, Afrika, Güney Amerika’yi dolastiktan sonra tekrar ABD’ye döndü. Ardinda bir sürü ceset birakmisti.
1920’de Panzaram, en kötü söhretli suçunu isledi. Çok karli bir hirsizliktan sonra bir yat satin aldi ve bedava kaçak içki vaadiyle 10 gemiciyi kandirdi. Gemiciler kör kütük sarhos olunca Panzaram hepsine tecavüz etti ve baslarina birer kursun sikarak cesetlerini denize atti.
Bu olaydan sonra bir ticaret gemisinde tayfa olarak bati Afrika’ya gitti. Timsah avlamak için 8 yerli hamal kiraladi. Afrikalilari öldürüp tecavüz ettikten sonra onlari Timsahlara yedirdi.
1928 yilinda Amerika’ya döndü, Washington civarinda yaptigi bir dizi hirsizlik olayi nedeniyle tutuklandi ve 20 yil hapse mahkum oldu. Hapishaneye girdiginde, “Beni burada ilk rahatsiz eden adami öldürürüm.”demisti. Bir yil sonra da dedigini çamasirhanenin ustabasinin kafasini parçalayarak yapti. Bu suçtan dolayi Ölüm Cezasina çarptirildi. 5 Eylül 1930 tarihinde asilarak idam edildi.
Panzaram ölüme bile dilinde küfürle gitmistir. Cellat ilmigi hazirlarken “Çabuk ol Hortumcu piçi, sen aptalca ortalikta dolasirken, ben simdiye kadar bir düzine adami asmistim.” Demistir.
Hakkinda Kitap:
Killer, 1970, Thomas Gaddis-Jamer O. Long
Hakkinda Film:
Katilin Günlügü
https://karakule.yetkinforum.com
MisaMisa
V.I.P Üye
V.I.P Üye
MisaMisa

Ruh Hali : Carl Panzram Asik10
Tuttuğu Takım : Carl Panzram Tu192310
Başarı :
Carl Panzram Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Carl Panzram Right_bar_bleue

Güçlülük :
Carl Panzram Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Carl Panzram Right_bar_bleue

Aktiflik :
Carl Panzram Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Carl Panzram Right_bar_bleue

Kötü İtibar :
Carl Panzram Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Carl Panzram Right_bar_bleue

İleti : Don't be Programmed to love me--- I'll burn your chips!!!!!!!!!!
0.............................................0
I'm The Second Kira ...but...but ... Who is My KIRA!??????

Carl Panzram Empty
MesajKonu: Geri: Carl Panzram   Carl Panzram Icon_minitimeÇarş. 13 Ağus. - 13:08:34

supermis , bayildim adama xD timsey oldurmek icin gidio , timsaha bi ziyafet cektirio , tamamen bi hayvansever xD

Carl Panzram
1 sayfadaki 1 sayfası