Karakule Rock & Metal Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar

3 posters
YazarMesaj
yabani_melek
Yeni Üye
Yeni Üye
yabani_melek

Ruh Hali : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Deli10
Tuttuğu Takım : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Gs190510
Başarı :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Güçlülük :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :

Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Empty
MesajKonu: Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar   Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Icon_minitimeÇarş. 5 Ağus. - 12:58:04

Kuzen katili: Canım birilerini öldürmek istiyordu

Teslime TOSUN/ANTALYA, (DHA)

ANTALYA'da fidye için kaçırdığı dayısı Yusuf Ziya Çelikcan'ın oğlu 11 yaşındaki Ural Giray Çelikcan'ı elektrikli testereyle kesip, vücudunu parçalara ayırdıktan sonra sobada yakmaya çalışırken yakalanan 28 yaşındaki Beşir Anıl Höyük'ün ifadesinde, “O günlerde canım birisini öldürmek istiyordu. Çok bunalmıştım. Birilerine böyle bir şey yapmak istiyordum” dediği ortaya çıktı.Geçen 23 Aralık'ta, okul servisinden indikten sonra kaybolan Ural Giray Çelikcan, 2 gün sonra halasının oğlu Beşir Anıl Höyük'ün Duacı Köyü'nde kiraladığı villada öldürülmüş ve cesedi parçalanmış halde bulunmuştu. Dayısından 200 bin Euro fidye istediği iddia edilen Höyük, tutuklanmış ve ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası istemiyle yargılanmaya başlanmıştı.

AYRINTILARIYLA ANLATTI

Katil zanlısı Höyük'ün savcılıkta verdiği ifadede, cinayeti ayrıntılarıyla anlattığı ortaya çıktı. Cumhuriyet Savcısı Haki Çeliker’in odasında saatlerce gözü kapalı olarak oturan ve sonra konuşmaya başlayan Beşir Anıl Höyük, cinayeti şöyle anlattı:“Duacı Köyü'ndeki evi 3 aylık peşin vererek kiraladım. 23 Aralık 2008 günü 17.30 sıralarında dayımın oğlu olan Ural Giray Çelikcan evlerinin yakınında okul servisinden indiğinde kendisine gel dedim, o da beni tanıdığı için yanıma geldi. Kullanmış olduğum araca bindirdim ve yola çıktım. Kepezüstü'nü biraz geçtikten sonra virajın az üzerinde bana soru sorunca huzursuz oldum ve burada arabadan indirdim. Yolun sağ tarafında sakin bir köşede kafasına bir el sıktım. Çocuk orada öldü. Daha sonra aracın arka koltuklarının üzerine büyük poşetler sererek kanlı başını ve gövdesini poşetlere koydum. Duacı'daki eve götürdüm. Cesedi evin tuvaletine koydum ve aynı gece testere ile kollarını, bacaklarını ve kafasını kestim. Bir gün sonra bir kısmını sobada yaktım.”
uNique
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
uNique

Akrep Mesaj Sayısı : 612
Ruh Hali : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Defaul10
Tuttuğu Takım : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Fb190710
Başarı :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Güçlülük :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Aktiflik :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar   Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Icon_minitimeC.tesi 22 Ağus. - 22:21:57

bir de mormal bi olaymış gibi kestim biçtim demesi sinir ediyor-_-!
~Ruh
Admin
Admin
~Ruh

Balık Mesaj Sayısı : 2468
Doğum tarihi : 06/03/96
Ruh Hali : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Manyak10
Tuttuğu Takım : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Tu192310
Başarı :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Güçlülük :
Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar   Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Icon_minitimePerş. 3 Eyl. - 13:33:23

Canım birini öldürmek istiyordu :D
https://karakule.yetkinforum.com
yabani_melek
Yeni Üye
Yeni Üye
yabani_melek

Ruh Hali : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Deli10
Tuttuğu Takım : Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Gs190510
Başarı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Kötü İtibar :

MesajKonu: Geri: Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar   Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar Icon_minitimePtsi 14 Eyl. - 16:41:43

manyaklık parayla değil:D

Kuzenini Testereyle Parçalara Ayıran Zanlıdan İtiraflar
1 sayfadaki 1 sayfası